NIEUW
€ 285.000,- k.k.
Siriusstraat 4 | Dongen wordt door Van den Bosch makelaars aangeboden.
Siriusstraat 4 is een goed onderhouden nette eengezinswoning met een praktische indeling, gelegen in een rustige en kindvriendelijke wijk in Dongen. De woning heeft een solide basis en biedt volop mogelijkheden om naar eigen smaak te moderniseren en is ideaal voor starters of jonge gezinnen, die graag hun eigen thuis van de woning willen maken.
De belangrijkste kenmerken op een rij:
– Doorzon woonkamer met veel lichtinval;
– Nette keuken in lichte kleurstelling;
– Drie slaapkamers op de eerste verdieping;
– Zolderverdieping bereikbaar via een vlizo trap;
– Deels kunststof, deels houten kozijnen met dubbele beglazing;
– Dak is vernieuwd en geïsoleerd;
– Verwarming middels HR cv-ketel;
– Een woning waar je waarde kan toevoegen en je thuis van kan maken.
INDELING
BEGANE GROND
Bij binnenkomst treft u een hal met meterkast (4 groepen en 1 aardlekschakelaar) en een toilet. Onder de trap bevindt zich een praktische kast. De woonkamer is ruim en biedt veel natuurlijk licht. In de woonkamer is centraal een gaskachel geplaatst. De eetkamer bevindt zich aan de achterzijde met zicht op de tuin. De nette keukeninstallatie is voorzien van een kookplaat, afzuigkap en koelkast. Een loopdeur in de keuken geeft toegang tot de diepe achtertuin op het Westen.
EERSTE VERDIEPING
Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers te vinden. De nette badkamer aan de voorzijde beschikt over een ligbad met douche en een wastafel. De badkamer beschikt over een elektrische wandkachel.
ZOLDER
De zolderverdieping is bereikbaar via een vlizo trap en biedt ruim voldoende bergruimte. Hier bevindt zich de HR – cv ketel.
MAAK VAN SIRIUSSTRAAT 4 JOUW NIEUWE THUIS!
Deze woning biedt een goede basis voor een gezinswoning en volop mogelijkheden om naar eigen smaak aan te passen en te moderniseren. Ben je nieuwsgierig geworden? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging!
TUIN
De diepe achtertuin is ruim en deels voorzien van bestrating en een achterom via een poort. Aan de achterzijde bevindt zich ook de stenen berging met een golfplaten dak.
DUURZAAMHEID
– Dak is vernieuwd en geïsoleerd;
– Dubbel glas;
– Energielabel C.
OVERIG
Toegepaste clausules in de koopovereenkomst:
– asbestclausule
– niet zelfbewoningsclausule
– ouderdomsclausule
Deze woning biedt volop mogelijkheden om naar eigen wens te moderniseren en/of je thuis van te maken. Met wat liefde en aandacht kan dit huis worden omgetoverd tot een heerlijke starterswoning of gezinshuis!
Interesse? Plan snel een bezichtiging en ontdek de mogelijkheden.
Meer dan gemiddelde belangstelling:
Soms zijn er zo veel belangstellenden voor een woning, dat het moeilijk te bepalen is wie de meest geschikte koper is. Op dat moment kan de verkoper – in overleg met de makelaar – besluiten de (verkoop)procedure tussentijds te wijzigen.
De informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.