NIEUW
€ 389.000,- k.k.
Deze woning wordt te koop aangeboden via Van den Bosch makelaars.
Veld 23
In de kindvriendelijke wijk de Biezen, op loopafstand van de supermarkt, basisschool en het centrum van Dongen, ligt deze goed onderhouden tussenwoning met kunststof kozijnen, moderne afwerkingen en een zonnige tuin op het oosten. De woning beschikt over totaal over vier slaapkamers waarvan één op de ruime zolderverdieping met dakraam, een vernieuwde keuken, badkamer en toilet én een praktische bijkeuken. Dankzij de rustige ligging en de nabijheid van diverse speelgelegenheden en overige voorzieningen is dit een ideale gezinswoning.
De belangrijkste kenmerken op een rij:
– Gelegen op een rustige locatie in de Biezen, dichtbij scholen, supermarkt en het centrum;
– Kunststof kozijnen met horren;
– Badkamer en toilet (2009);
– Keuken vernieuwd in 2015;
– Vier slaapkamers;
– Bijkeuken met witgoedaansluitingen en extra werkblad;
– Tuin op het oosten met achterom en houten berging;
Indeling
Begane grond:
Via de hal met garderobe, meterkast en het toilet met fontein kom je in de lichte woonkamer aan de voorzijde van de woning. De ruimte is sfeervol afgewerkt met een houten vloer (doorlopend over de gehele begane grond, m.u.v. de bijkeuken), fijne korrelwanden en een strak gestuct plafond.
De open keuken (2015) aan de tuinzijde is modern uitgevoerd en voorzien van een vijfpits gaskookplaat, rvs-afzuigkap, oven, vaatwasser en koelkast. Vanuit hier heb je toegang tot de bijkeuken met extra keukenblokje en aansluitingen voor wasmachine en droger.
Eerste verdieping:
De overloop biedt toegang tot drie slaapkamers, waarvan twee aan de achterzijde met bergruimte achter knieschotten. Alle kamers zijn voorzien van laminaatvloeren, een fijne korrel op de wanden en plafonds.
De hoofdslaapkamer aan de voorzijde is extra ruim dankzij een dakkapel en beschikt over een inbouwkast, fijne korrel op de wanden en een strak gestuct plafond.
De badkamer (2009) is modern uitgevoerd en voorzien van een inloopdouche met spatscherm, toilet en wastafelmeubel.
Tweede verdieping:
Een vaste trap leidt naar de zolderverdieping met een afgesloten slaapkamer, voorzien van een dakraam met verduistering, laminaatvloer en bergruimte achter knieschotten. Hier bevinden zich ook de cv-ketel (Remeha) en de omvormer van de zonnepanelen.
Tuin:
De onderhoudsvriendelijke tuin ligt op het oosten en is ingericht met klinkerbestrating, plantenborders en meerdere terrassen. Een houten berging met elektra en een poort naar de achterom maken het geheel compleet.
Duurzaamheid:
– Dakisolatie en gevelisolatie aanwezig;
– Kunststof kozijnen met HR++ beglazing;
– Zonnepanelen (9 stuks);
– Cv-installatie Remeha;
– Natuurlijke ventilatie;
– 9 zonnepanelen en omvormer aanwezig;
– Energielabel B.
Enthousiast geworden? Bel voor een vrijblijvende afspraak. We geven graag de mogelijkheden door!
Meer dan gemiddelde belangstelling:
Soms zijn er zo veel belangstellenden voor een woning, dat het moeilijk te bepalen is wie de meest geschikte koper is. Op dat moment kan de verkoper – in overleg met de makelaar – besluiten de (verkoop)procedure tussentijds te wijzigen.
De informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.