€ 550.000,- k.k.
Lavendeltuin 7 te Dongen
Op een zeer kindvriendelijke locatie is deze ruime vrijstaande woning gelegen. De woning is onder meer voorzien van een ruime woonkamer, speel-/hobby kamer, vier slaapkamers en een buitenzwembad. Als kers op de spreekwoordelijke taart geniet u hier van een heerlijk vrij uitzicht aan de voorzijde!
De woning is gelegen in de woonwijk “De Biezen” met verschillende groene zones met prachtig parken met vijverpartijen en o.a. speeltuinen voor de kinderen en twee basisscholen. De groene zone is het hart van deze wijk en loopt door tot aan het centrum van Dongen.
Parkeren doet u op de eigen oprit of openbaar in een van de parkeerhavens nabij de woning.
Indeling:
Begane grond:
Vanuit de oprit, welke plaats biedt aan circa twee auto’s, betreedt u de woning. De hal biedt plaats aan de trapopgang en toegang tot de woonkamer. Aan de voorzijde van de woonkamer is de ruime woonkamer gesitueerd waarvan u van het vrij uitzicht kunt genieten. Aan de tuinzijde bevindt zich de keuken met diverse inbouwapparatuur, achtereenvolgend de bijkeuken ten behoeve van de huishoudelijke apparatuur en is de hobby-/speelkamer bereikbaar (voormalige garage).
Tuin:
Aan de achtergevel van de woning is een royale terrasoverkapping geplaatst vanwaar u zicht heeft op nagenoeg de complete achtertuin met zwembad. Links op het perceel staat een grote stenen berging waar de installatie van het zwembad is opgesteld en u ruim voldoende ruimte heeft voor o.a. het stallen van fietsen.
Eerste verdieping:
De overloop biedt toegang tot vier slaapkamers en de badkamer(s). De ”master bedroom” van circa 14 m² is aan de tuinzijde gelegen en biedt direct toegang tot de badkamer met ligbad. De badkamer met douche is vanuit de overloop bereikbaar. De overige drie slaapkamers zijn respectievelijk 10 m², 9 m² & 7 m² groot.
Tweede verdieping:
Vanaf de overloop is middels een vlizotrap een grote bergzolder bereikbaar.
Enthousiast geworden? Maak een afspraak met ons kantoor. Één van onze makelaars laat u de woning graag zien!
Meer dan gemiddelde belangstelling:
Soms zijn er zo veel belangstellenden voor een woning, dat het moeilijk te bepalen is wie de meest geschikte koper is. Op dat moment kan de verkoper – in overleg met de makelaar – besluiten de (verkoop)procedure tussentijds te wijzigen.